Vimpo Yol MakinalarıİLETİŞİMİLETİŞİMMENÜ

Bitüm Tankları

KATALOGKATALOG

Bitüm Tankları

Üretilen emülsiyon bazlı malzemelerin stoklanması için tasarlanmış, 50-100 m3 kapasite aralığında üretim imkanı olan bitüm tankı, bilgisayarlı kontrol sistemlerine entegredir. Yatay bitüm tankı ve dikey bitüm tankı olarak üretilebilir. İstenilen duruma göre PMB malzemeye uygun tasarım yapılabilmektedir.

VBT - V Serisi Dikey Bitüm Tankı

Dikey bitüm depolama tankları, yol yapımında asfaltta bağlayıcı olarak yaygın olarak kullanılan oldukça viskoz ve yapışkan bir sıvı olan bitümü depolamak için kullanılan büyük, dikey silindirik tanklardır. Bu tanklar, bitümü sabit bir sıcaklıkta tutmak, sertleşmesini veya kullanılamayacak kadar viskoz hale gelmesini önlemek için tasarlanmıştır.

Dikey bitüm depolama tankları tipik olarak çelikten yapılır ve depolanması gereken bitüm hacmine bağlı olarak boyutları birkaç bin litreden birkaç milyon litreye kadar değişebilir. Bitümün istenilen sıcaklıkta kalmasını ve kullanım için kolay erişilebilir olmasını sağlamak için ısıtma serpantinleri, yalıtım ve seviye göstergeleri gibi özelliklerle donatılmıştır.

Elektrikle veya kızgın yağla ısıtılan tanklar da dahil olmak üzere birkaç çeşit dikey bitüm depolama tankı vardır. Kullanılan tank tipi, gerekli depolama kapasitesi ve sıcaklık da dahil olmak üzere projenin özel ihtiyaçlarına bağlıdır.

Dikey Bitüm Tankı Özellikleri

 • Kapasite: 30 - 80 ton
 • Isıtma: Kızgın Yağ - Elektrik
 • Seviye Sensörü: Opsiyonel
 • Karıştırıcı: Opsiyonel
 • İzolasyon: Taş Yünü
 • Güvenlik: Taşma Sensörü

VBT - H Serisi Yatay Bitüm Tankı

Yatay bitüm depolama tankları, yol yapımında asfaltta bağlayıcı olarak yaygın olarak kullanılan oldukça viskoz ve yapışkan bir sıvı olan bitümü depolamak için kullanılan büyük, dikey silindirik tanklardır. Bu tanklar, bitümü sabit bir sıcaklıkta tutmak, sertleşmesini veya kullanılamayacak kadar viskoz hale gelmesini önlemek için tasarlanmıştır.

Yatay bitüm depolama tankları tipik olarak çelikten yapılır ve depolanması gereken bitüm hacmine bağlı olarak boyutları birkaç bin litreden birkaç milyon litreye kadar değişebilir. Bitümün istenilen sıcaklıkta kalmasını ve kullanım için kolay erişilebilir olmasını sağlamak için ısıtma serpantinleri, yalıtım ve seviye göstergeleri gibi özelliklerle donatılmıştır.

Elektrikle veya kızgın yağla ısıtılan tanklar da dahil olmak üzere birkaç çeşit yatay bitüm depolama tankı vardır. Kullanılan tank tipi, gerekli depolama kapasitesi ve sıcaklık da dahil olmak üzere projenin özel ihtiyaçlarına bağlıdır.

Yatay Bitüm Tankı Özellikleri

 • Kapasite: 30 - 100 ton
 • Isıtma: Kızgın Yağ - Elektrik
 • Seviye Sensörü: Opsiyonel
 • Karıştırıcı: S235JR
 • İzolasyon: Taş Yünü
 • Güvenlik: Taşma Sensörü

VBT - C Serisi Konteyner Bitüm Tankı

Konteyner tipi bitüm depolama tankları, yol yapımında asfaltta bağlayıcı olarak yaygın olarak kullanılan oldukça viskoz ve yapışkan bir sıvı olan bitümü depolamak ve taşımak için kullanılan portatif tanklardır. Bu tanklar, ihtiyaç duyulan şantiyelerde kolayca taşınacak ve konumlandırılacak şekilde tasarlanmıştır.

Konteyner tipi bitüm depolama tankları, bitümün istenen sıcaklıkta kalmasını ve kullanım için kolayca erişilebilir olmasını sağlamak için genellikle ısıtma serpantinleri, izolasyon ve seviye göstergeleri gibi özelliklerle donatılır.

Daha büyük dikey veya yatay depolama tanklarına kıyasla, konteynır tipi bitüm depolama tankları daha kompakt ve portatiftir, bu da onları daha küçük şantiyeler veya sınırlı alana sahip projeler için ideal hale getirir. Ayrıca kamyon veya diğer ulaşım araçları ile kolayca taşınabilirler.

Konteyner Bitüm Tankı Özellikleri

 • Kapasite: 30 - 80 ton
 • Isıtma: Kızgın Yağ - Elektrik - Brülör
 • Seviye Sensörü: Opsiyonel
 • Tip: 20 FT - 40 FT
 • İzolasyon: Taş Yünü

Tüm yol yapım makinelerine sahibiz. İhtiyacınız olanı ürünü bulun.

TÜM ÜRÜNLER
BAYİLERİMİZ
20`den fazla ülkede partner ve müşteri!
TÜRKİYE
TÜRKİYE

Merkez

Malıköy Anadolu OSB Mahallesi 12. Cadde No:8 Ankara Turkiye

+90312 354 8509

MACARİSTAN
MACARİSTAN

Profi-Bagger Kft.

+36 (23) 530 890

İRAN
İRAN

MEHRAN GROUP CO.

+98 918 361 0983

RUSYA
RUSYA

MOSKOVA

SPK RESURS 119048, Efremova Street D. 20, P.2, R.2, Office 112

+7 (495) 211 43 33

FAS
FAS

AGADIR

AFRI DEVELOP TRUCKS Lot 25, B , Bab Al Madina – Tilila

00212 8 08 54 84 82

UKRAYNA
UKRAYNA

HARKOV (Харьков)

АСТРА Красношкольная наб. 2, оф. 22 61050 Харьков, Украина

+38(057)732-95-05

BAHREYN
BAHREYN

MANAMA

UCO Engineering P.O BOX 5169 Kingdom of Bahreyn

+973 399 68866

NEPAL
NEPAL

Lalitpur (Patan)

Auto-Electro Mech PVT. Bagdole, Ringroad, 44700

+977-15551172; 5191499

Vimpo Yol Makineleri 1997 yılında Ankara Büyük Sanayi Sitesinde kurulmuştur. Firmamız ilk günden itibaren yurt içi ve yurt dışındaki partnerlerine ve müşterilerine en yüksek kalitede hizmeti misyon edinmiştir.
TÜRKİYEMACARİSTANİRANRUSYAFASUKRAYNABAHREYNNEPAL
 1. tck
 2. nigde
 3. balikesir
 4. cengiz-holding
 5. karaman
 6. peab
 7. izmir
 8. kalyon
 9. hatay
GÖRÜŞLER
TÜM REFERANSLAR
Vimpo Viskoz Mayi Pompa
KURUMSALVimpo Yol MakinalarıVimpo Viskoz Mayi Pompa Sanayi Ticaret Taahhüt Ltd. Şti.
+90312 354 8509